inne

boksy samochodowe Northline

Jakim sposobem wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno przeminął to tak w zasadzie każda pora jest korzystna na to ażeby zażyć trochę wypoczynku oraz zrobić sobie parę dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wycieczkę z rodziną w pewnych sytuacjach zdarza się, że ciężko jest ulokować wszelkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku warto jest zainwestować w box samochodowy, innymi słowy doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakże nasuwa się zapytanie, czym trzeba się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy wybrać, by weselić się spokojną oraz wygodną jazdą i być przekonanym o bezpieczeństwie własnego bagażu? O tym poniżej.

Northline Tirol 420 Wing Silver Black

Dobry dobór samochodowego kufra

Żeby box samochodowy był udanym kupnem, jakiego nie będziemy żałować trzeba wziąć pod szczególną uwagę kilka ważnych aspektów z nim związanych.

•    Dopasowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Przystępna cena

Skupiając się na pierwszym punkcie wypada stwierdzić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z dowolnym typem samochodu w związku z tym najpierw trzeba się dowiedzieć czy te detale będą ze sobą współbrzmieć. Wyśmienitym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i bodajże najważniejszym punktem- box powinien posiadać blokadę przed włamaniem, a na dodatek należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeśli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest optymalny udźwig samochodu. Następny aspekt to cena- boxy mają swoje udogodnienia za które trzeba dopłacać. Jeżeli nie zależy nam na tego rodzaju dodatkach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.